UWAGA! Do 31 maja – opłata 57 zł za wycieczkę czerwcową – wszystkie grupy!

20 czerwca (poniedziałek), dzieci ze wszystkich grup wybierają się na całodzienną wycieczkę plenerową do parku zabaw Argo City (miejscowość Głęboczyca, powiat  miński, ok. 45 km od Warszawy). Temat wycieczki „Od ziarenka do bochenka”.

Dzieci zobaczą jak powstawał chleb, dowiedzą się jak działały żarna, jak oczyszczano ziarno, młócono zboże, zobaczą urządzenia rolnicze, zwierzęta hodowlane ponadto przejażdżka wozem, warzywne wyścigi, kopalnia złota, labirynt, tyrolka, połów drewnianych rybek, rzuty podkowami do celu, dojenie sztucznej krowy.

Cena – 57 zł / dziecko. OPŁATA ZA WYCIECZKĘ DO 31 MAJA ! – ponieważ musimy wiedzieć jaka ilość dzieci pojedzie, ile autokarów zamówić i wpłacić zaliczkę. Prosimy podpisać zgodę na wyjazd u nauczycielek.

Prosimy o wpłacanie równych kwot, nauczyciele nie wydają reszty – dziękujemy !