Godziny pracy logopedy

Czwartek  8:00 –  16.00

Piątek 8:00 – 11:00

Konsultacje logopedyczne

odbywać się będą w ostatni czwartek miesiąca w godzinach 16.00- 17.00 (po wcześniejszym zapisie). Odbywają się bez udziału dzieci.

W ciągu całego roku szkolnego Rodzice mogą zgłaszać się na konsultacje w celu uzyskania informacji o postępach dziecka a także uzyskać wskazówki do ćwiczeń w domu. Bardzo cenię sobie zaangażowanie Rodziców w związku z czym bardzo serdecznie zapraszam.

Konsultacje logopedyczne odbywają się bez udziału dzieci.

Rodziców dzieci, które uczęszczają na indywidualną terapię logopedyczną proszę
o założenie dzieciom zeszytu do zajęć ( przynosimy je w poniedziałki, zabieramy do domu po zajęciach logopedycznych.) Jednocześnie zwracam uwagę na to, że terapia logopedyczna przynosi największe efekty jeżeli równolegle Rodzice pracują z dzieckiem w domu. Dlatego też bardzo ważne jest, aby Rodzice systematycznie zapoznawali się z wpisami w zeszycie, wklejali materiały z zajęć oraz systematycznie ćwiczyli z dziećmi w domu.