Godziny pracy logopedy

Godziny pracy logopedy w roku szkolnym 2021/2022

Logopeda Agnieszka Żytkiewicz

logopeda411@op.pl

Planowane godziny pracy z dziećmi w przedszkolu:

Poniedziałek 12:15 – 16:15

Wtorek 12:15- 16:15

Środa  8:00- 12:00

Czwartek  8:00 –  16.00

Piątek 8:00 – 15:00

Dzieci, które zostały zakwalifikowane na terapię logopedyczną, pracować będą w stałych zespołach do 4 uczestników,
z dziećmi z tą samą wadą wymowy, raz w tygodniu. Poza tym logopeda przeprowadzać będzie profilaktyczne zajęcia grupowe, średnio raz w miesiącu.

Rodziców dzieci, które uczęszczają na indywidualną terapię logopedyczną proszę o założenie dzieciom zeszytu do zajęć (przynosimy je w poniedziałki, zabieramy do domu po zajęciach logopedycznych). Jednocześnie zwracam uwagę na to, że terapia logopedyczna przynosi największe efekty jeżeli równolegle Rodzice pracują z dzieckiem w domu. Dlatego też bardzo ważne jest, aby Rodzice systematycznie zapoznawali się z wpisami w zeszycie, wklejali materiały z zajęć oraz systematycznie ćwiczyli z dziećmi w domu.

Konsultacje logopedyczne

Przed pandemią Pani Agnieszka organizowała dla rodziców indywidualne konsultacje logopedyczne odbywające się raz w miesiącu. W związku z sytuacją epidemiologiczną w tym roku zaprasza Państwa do kontaktu telefonicznego oraz mailowego (logopeda411@op.pl). Jeśli sytuacja danego dziecka będzie wymagała kontaktu osobistego, będziemy planować tego rodzaju spotkania.