28 maja, godz. 15:00 – Piknik Rodzinny w ogrodzie przedszkolnym

Zapraszamy na Piknik Rodzinny z okazji święta Mamy, Taty i Dziecka
który odbędzie się w dniu 28 maja (czwartek) 2015 r. , o godzinie 15.00, w ogrodzie przedszkolnym.

TEGOROCZNE ATRAKCJE PIKNIKOWE:
Szermierka, Loteria Fantowa, Zamek dmuchany, Wata cukrowa, Kucyki, Kawiarenka, Potrawy z grilla, Loteria „Spełniamy marzenia”, Fitness na wesoło, Pozytywna dyscyplina – warsztaty dla rodziców, Malowanie buzi, Prace plastyczne na sztalugach, balonowe gniotki, Bańki mydlane XXL, Stoisko PKO BP, Zabawa przy muzyce.

Z tej okazji prosimy Państwa :
• o gadżety do Loterii Fantowej (breloczki, maskotki, naklejki, drobne zabawki, układanki, gry, bransoletki, portmonetki, elementy reklamowe nadające się do zabawy, piłeczki itp. – nowe lub bez śladów używania);
• naczynia jednorazowe (talerzyki, kubeczki oraz sztućce) do potraw z grilla i ciast;
• przygotowanie pysznych słodkich wypieków (ciast, ciastek i ciasteczek).
Prosimy również o pomoc w strojeniu ogrodu w dniu Pikniku (po uzgodnieniu z nauczycielkami z grup).

CENA BILETU: 6 ZŁOTYCH.
Zgromadzone pieniążki będą wydane na sprzęt do zabaw w przedszkolu.

Zapraszamy również serdecznie absolwentów oraz rodziców z dziećmi nowo przyjętymi do naszego przedszkola.