WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2021-2022 – podstawowe informacje dla Rodziców

Witamy w nowym  roku szkolnym 2021/2022

w Przedszkolu nr 411 ,,Akademia Króla Stasia”

Przedszkole pracuje w godzinach 7.00-17.00.

Tel. 022 810-50-33

Dzieci przyprowadzamy najpóźniej do godz. 8.30. Dzieci nie przynoszą ze sobą żadnych zabawek i niepotrzebnych przedmiotów.

Rodzice przyprowadzający/odbierający dzieci do/z przedszkola zobowiązani są do zachowania dystansu społecznego  w stosunku do pracowników przedszkola oraz innych rodziców i dzieci.

W przedsionku przedszkola „Strefa Rodzica” wyznaczony pracownik będzie „przejmować” dzieci od rodziców. Wyjątek stanowić będą nowo przyjęte przedszkolaki, z uwagi na konieczność ułatwienia im adaptacji w nowym dla nich środowisku ( grupa I ,,Słoneczka” i grupa II ,,Krasnale”).  Maluszek będzie mógł wejść z rodzicem do szatni przedszkolnej (wejściem bocznym) z zachowaniem zasady: 1 rodzic z dzieckiem w odległości min. 1,5 m od kolejnego rodzica z dzieckiem.

Wszystkich Rodziców obowiązuje osłona ust i nosa oraz zdezynfekowanie rąk przed wejściem do budynku.

Każdy przedszkolak pierwszego dnia przynosi ze sobą:

Kapcie na podeszwie antypoślizgowej, zapinane na rzepy, wygodne i łatwe do wkładania (podpisane);

Worek z ubrankami na zmianę (majteczki, koszulki, skarpetki spodenki/leginsy, itp. – podpisane). Worki należy na bieżąco uzupełniać – dotyczy dzieci z wszystkich grup;

Chusteczki do nosa w pudełku (wyciągane), papierowe ręczniki, chusteczki mokre;

Piżama – dla dzieci z grupy Słoneczka i Krasnale.

Prosimy Państwa o zaktualizowanie adresów mailowych oraz numerów telefonu w przypadku ich zmiany.

Prosimy telefonicznie zgłaszać nieobecności dziecka najpóźniej do godz. 9.00

Prosimy przyprowadzać do przedszkola dzieci zdrowe i zgłaszać choroby zakaźne

Druki dokumentów do wypełnienia dla rodziców znajdują się na stronie przedszkola www. przedszkole411.waw.pl lub można poprosić o druk pracownika przedszkola.

Ważne druki do wypełnienia:

Upoważnienie do odbioru dziecka(dziecko może odebrać osoba pełnoletnia upoważniona pisemnie przez rodziców)

Dane osobowe dziecka

Oświadczenie rodziców