KONKURS PLASTYCZNY „WIOSENNY KWIATEK DO WAZONU” – DO 08 MARCA 2023 r.

UWAGA: NOWY KONKURS GAZETKI PRZEDSZKOLNEJ
„WIOSENNY KWIATEK DO WAZONU”

Mimo, że zima w tym roku nie dała nam się bardzo we znaki to jesteśmy już trochę stęsknieni za kolorami  przyrody, dlatego ogłaszamy konkurs plastyczny:

WIOSENNY KWIATEK DO WAZONU”

Cele konkursu:

• kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych,
  • rozwijanie umiejętności manualnych dzieci,
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej,
  • kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej.

Wymogi dotyczące prac:

• Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przez dziecko – pod kierunkiem rodziców, rodzeństwa lub całej rodziny, pracy plastyczno- technicznej PRZESTRZENNEJ przedstawiającej KWIATEK – NA PATYKU, GAŁĄZCE, wykonany dowolną techniką (z materiału, włóczki, drewna, gliny, papieru, krepiny, bibuły, warzyw itp., mile widziane materiały recyklingowe użyte w pracy).
  • Długość patyczka jest dowolna  – im dłuższy, tym lepszy.
  • Każdy uczestnik może dostarczyć jedną pracę. Prace będą nagrodzone dyplomami i wyeksponowane na wystawie pokonkursowej – w wazonie.
  • Każda praca musi być opisana metryczką – (imię i nazwisko autora pracy, grupa przedszkolna) i dostarczona do przedszkola – do II grupy „Krasnali” – do 08 marca 2023 r. (środa).

Koordynatorzy konkursu: Aleksandra Cichocka, Katarzyna Smułkowska– gr. II „Krasnale”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału
w konkursie wszystkie przedszkolaki