Konkurs plastyczno- fotograficzny Gazetki Przedszkolnej „Kociaki i inne zwierzaki”: 8-15 lutego 2021 r.

Przyjemnie jest mieć własne zwierzę – wiernego towarzysza, który swoim zachowaniem poprawia nam humor. Wielu z nas ma w domu psa, kota, papużkę czy chomika. Ale istnieją pasjonaci hodujący skorpiony, pająki i żaby. Przy okazji pogłębiania wiadomości  i doświadczeń związanych z obcowaniem ze zwierzętami  przypominamy  dzieciom, iż trzymanie w domu zwierząt to nie tylko przyjemność, ale i ogromy obowiązek.

Z okazji Światowego Dnia Kota organizujemy konkurs plastyczno- fotograficzny „Kociaki i inne zwierzaki” dla wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola – „Akademii Króla Stasia”.

Wykonaj zdjęcie dowolnego formatu lub rysunek (obraz, szkic, portret) dowolną techniką -swojego zwierzęcego przyjaciela i podpisane dostarcz do swojej grupy w dniach 8- 15 lutego 2021 r. Jeśli nie masz w domu żadnego zwierzaka to narysuj swoje ulubione zwierzę. Wszystkie prace ozdobią wystawę zorganizowaną w przedszkolu z okazji Światowego Dnia Kota. Każdy uczestnik otrzyma dyplom laureata konkursu. ZAPRASZAMY!